Podbeskidzie vs Chrobry Głogów, wynik spotkania 2-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między Podbeskidzie a Chrobry Głogów wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2021-10-31 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Podbeskidzie i Chrobry Głogów.

Gole strzelali: M. Bochnak 41' 0-1 Joan Román 45' 1-1 K. Biliński 90' 2-1

Żółte kartki Podbeskidzie: D. Mikolajewski 81' F. Laskowski 85'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Michalec 84'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Podbeskidzie stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice natomiast Chrobry Głogów z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i ŁKS Łódź.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice śledzą poczynania w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak D. Mikolajewski M. Michalec nieraz zapewniły własnym stałym kibicom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe zmagania między graczami z ligi okazują się bezkompromisowe, nie często zdarza się, że spotkania przynudzają. Systematycznie zdarzają się bezlitosne faule kończące się żółtą kartką, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych ioglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich zespołów jak Podbeskidzie i Chrobry Głogów z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.