Spotkanie pomiędzy Resovia Rzeszów i Chrobry Głogów dnia 2021-10-16 10:40 na obiekcie Stadion Stal: wynik 3-0

Dnia 2021-10-16 10:40 na stadionie Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Resovia Rzeszów a Chrobry Głogów.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów a Chrobry Głogów zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: M. Bougaidis 22' 1-0 M. Mróz 42' 2-0 A. Komor 69' 3-0

Żółte kartki Resovia Rzeszów: D. Pietraszkiewicz 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: T. Cywka 17' M. Ilkow-Golab 45' H. Turski 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia meczu to J. Małyszek. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Resovia Rzeszów zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź. Kolejno natomiast Chrobry Głogów z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz.

Dzisiaj mnóstwo kibiców z dużym entuzjazmem śledzi ciekawe starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Składające się z zdolnych obrońców i napastników drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak D. Pietraszkiewicz T. Cywka raz za razem serwują swoim wiernym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Ustawicznie zdarzają się ostre sytuacje na faul, widowiskowe asysty czy bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć walki pomiędzy drużynami bywają zajadłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to zmagania nie warte uwagi. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi I Liga i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Resovia Rzeszów i Chrobry Głogów oraz ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Stal.