Chrobry Głogów - Jastrzębie, wynik spotkania 2-0

Chrobry Głogów - Jastrzębie 2-0.

Pierwsza połowa spotkania między Chrobry Głogów a Jastrzębie zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2021-09-25 18:30 na stadionie Stadion GOS odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 10. Zmierzyły się Chrobry Głogów i Jastrzębie.

Gole strzelali: M. Lebedynski 13' 1-0 D. Dziabek 81' 2-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: A. Banasiak 78'

Żółte kartki Jastrzębie: M. Bojdys 76'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny sędzia meczu to . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Chrobry Głogów stanie naprzeciw Wieczysta Kraków, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Jastrzębie z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice.

Bardzo często liczni kibice z zapałem śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak A. Banasiak M. Bojdys częstokroć zagwarantowały wyborowym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Interesujące potyczki między zawodnikami są niezwykle zajadłe, rzadko okazuje się, iż widowiska nie są interesujące. Wielokrotnie zdarzają się widowiskowe asysty czy bramki, bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich iśledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Chrobry Głogów i Jastrzębie jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion GOS.